Gaziantep Şahinbey Evde Masaj Sonyaz

Vücut üzerinden elle ya da masaj aletleriyle uygulanan mekanik etki, organizmanın en derinliklerindeki doku ve organlara kadar ulaşıp pozitif etki yaratmak mümkündür. Gaziantep şahinbey evde masaj Özellikle belirli noktalara yapılan bu terapi sayesinden vücudun canlanması sağlanıyor. Ayak altında ve avuç içinde bulunan ve her bir organı ayrı ayrı temsil eden noktalar vardır. Bu noktalar vücudun haritası şeklindedir. Şahinbey evde masaj Sinir uçlarının bulunduğu bu noktalara uygulanan basınç ile beden ve ruh sağlığı tedavi edilebilir.

Refleksoloji masaj uygulaması olarak bilinen ve özel eğitim alan kişiler tarafından uygulanması gereken bu terapi, sinir uçlarına özel olarak yapılır. Basınç ve ovma teknikleriyle yapılan bu terapi ayak tabanı ve avuç içine uygulanarak refleks noktaları uyarılır. Gaziantep şahinbey evde masaj . Her bir doku ve organa ait refleks noktalarının uyarılmasıyla ilgili doku ve organ da uyarılmaktadır. Dolayısıyla sadece aya altından yapılan bu uygulama bütün vücuda canlılık katacaktır.

Refleksoloji masaj uygulaması, bu alanda eğitim almış kişiler tarafından yapılmalıdır. Sinir uçlarının konumunu, hangi dokuyu temsil ettiğini, uygulanacak basıncın şiddeti gibi hususlar bilinçli olarak yapılmalıdır. Gelişi güzel yapılan uygulamalar amacına uygun olmayacaktır.