Gaziantep Karkamış Masaj Salonu Züleyha

Kadınlarda özellikle yaşın ilerlemesi ile başlayan selülitten kurtulmak için bitkisel tedavilerden ameliyata kadar birçok tedavi yöntemi denenmektedir. Gaziantep karkamış masaj salonu Ancak selülitten kurtulmak için en etkili yöntemlerin başında masaj gelmektedir. Çünkü selülitin meydana gelmesindeki en büyük sorun dolaşım sisteminde meydana gelen bozulmalardır. Selülite neden olan bu bozulmaları geçirmenin yolu ise selülit olan bölgeye elle baskılarda bulunarak dolaşımı düzeltmektir. Karkamış masaj salonu

Selülite yol açan bir diğer neden ise insan vücudundaki yağ dokularında meydana gelen artıştır. Vücudunuzda oluşan bu yağlanma toksit maddelerin vücudunuzda birikerek selülit dışında başka önemli rahatsızlıklara yakalanmanıza da neden olmaktadır. uygulamasında derinin altındaki kan dolaşımlarında iyileştirme sağlamak, damarların genişliklerini azaltarak onları eski haline döndürmek amaçtır. Gaziantep karkamış masaj salonu . Damarların eski düzenine döndürülmesi bacaklardaki kan akışını da düzenleyerek oksijenin hücre içlerine daha iyi yayılmasını sağlayacaktır.

Selülite uygulanan ve tedavi amacı güden bu masaj ile dokular canlanarak selülit yok edilmektedir. Bu uygulamanın sonucunda kan bacaklardan kalbe daha iyi bir şekilde pompalanmaktadır. Ayrıca uygulama doğru yapıldığında ölü lenfler de yenilenir.